Tarptautiniame edukaciniame konkurse "Olimpis 2024- Pavasario sesija"

Deltuvos pagrindinės mokyklos mokiniai Rusnė Šulinskaitė, Aidas Razumas, Domas Petrašiūnas, Saulė Vegelytė, Arnas Jakubauskas, Ugnė Armakavičiūtė,  Emilija Malinauskaitė, Rugilė Razumaitė, Lėja Malinauskaitė, Augustas Jakubauskas, Dovydas Kizys, Danielius Dūda, Kipras Ratkevičius, Gustė Vegelytė, Adrijus Šablevičius  Tarptautiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2024 – Pavasario sesija“ – pelnė 38 diplomus, 14 padėkų o Kipras gavo ir medalį.

Šiame konkurse dalyvauti mokinius paskatino ir užregistravo mokytojai Inga Lipčiuvienė, Aurelija Liutkienė, Dalė Remeikienė.

Šaunuoliai

Kuriama nauja poilsio zona

Akimirkos iš kuriamos poilsio zonos Deltuvos pagrindinėje mokykloje.

Viktorina "Goodbye, school! Hello, holidays!"

Gegužės 14 d. Deltuvos pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinių komanda, lydima mokytojos A. Liutkienės, vyko į viktoriną "Goodbye, school! Hello, holidays!", kuri vyko Ukmergės Šilo progimnazijoje. Antrokų komanda: Eidotė Kaulakytė, Ema Jonavičiūtė, Abigailė Nekroševičiūtė, Rusnė Šulinskaitė ir Tauras Simonas Bartkevičius vieningai dirbo ir puikiai atliko užduotis. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

A.Liutkienė